Кошик порожній
 
+38 (044) 221-70-71
221-70-72
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Супермаркет товарів та послуг до свят «Самовар» вітає Вас на сторінках свого сайту

Супермаркет товарів та послуг до свят «Самовар» вітає Вас на сторінках свого сайту та пропонує широкий спектр послуг щодо організації свят.

Кваліфікована команда фахівців з радістю допоможе створити чудове унікальне свято будь-якої спрямованості та тематики.

У нашому арсеналі – найрізноманітніший асортимент послуг – від створення сценарію, підбору гідного приміщення або місця проведення на природі, до - запрошення зірок, організації смачного і водночас вишуканого фуршету або пікніку…

Взагалі, цей список можливо ще довго продовжувати. А довгим він буде тому, що event-фахівці супермаркету товарів та послуг до свят «Самовар» мають багатолітній і успішний досвід щодо організації святкових заходів. Крім того, велику базу ресторанів, артистів, ведучих, необхідне технічне забезпечення, обладнання кейтерингу – всі ті складові, які допоможуть організувати свято на найвищому рівні.

Тож, запрошуємо на сторінки сайту супермаркету товарів та послуг до свят «Самовар», де Ви зможете детальніше ознайомитися з усім спектром послуг щодо організації весіль, дитячих свят, корпоративів, квестів, ювілеїв, тематичних свят тощо.

Для того, щоб надати Вашому святу яскравих акцентів необхідні різноманітні святкові товари, які Ви зможете придбати у супермаркеті товарів та послуг до свят «Самовар». Враховуючи, що багато продукції до свят виготовлено за власним дизайном під торгівельною маркою «Самовар» - з ними Ваше свято неодмінно набуде ексклюзивності і дизайнерської вишуканості.

Отже, Ласкаво просимо!