Кошик порожній
 
+38 (044) 221-70-71
221-70-72
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вас вітає перший в Україні спеціалізований супермаркет товарів та послуг до свят «Самовар»!

Час від часу, кожен з нас має потребу самостійно чи за допомогою спеціалістів – організувати весілля, дитяче свято, день народження, хрестини, новий рік та будь-яку іншу подію.

До сьогодні було вкрай складно відшукати в околицях столиці спеціалізований магазин святкових аксесуарів, де за декілька хвилин можливо підібрати всі необхідні атрибути та послуги до очікуваного заходу.

І ось, нарешті, така можливість є у кожного з нас!

Дбайливі працівники супермаркету «Самовар» гарантовано забезпечать вас всім необхідним для запланованого свята, проведуть екскурсію торговими залами магазину та продемонструють останні досягнення майстрів розважальної індустрії.

До ваших послуг, також, і інтернет магазин та кваліфікований відділ доставки святкових товарів.

Особливою відмінністю супермаркету, окрім найбільшого асортименту спеціалізованих аксесуарів до будь-якої урочистої події, є наявність організаційного відділу, що в короткий термін та на професійному рівні забезпечить вас самими найрізноманітнішими святковими послугами, від ресторану до шоколадного фонтану.

Також, слід зазначити, що торгова марка «Самовар» - має власний виробничий комплекс та дизайнерське бюро з виготовлення святкової атрибутики за власними ідеями та здобутками.

Окрім цього, «Самовар» є представником багатьох українських та зарубіжних виробників розважальної групи товарів.

Отож, пропонуємо вашій увазі комплексне забезпечення святкових та офіційних заходів – від невеличкої дитячої події до масштабної корпоративної вечірки.

Досвід та професіоналізм нашої команди – найкраща гарантія якісного обслуговування в сфері святкових послуг та товарів.